Оқушылар жетістіктері » «Ө.Жолдасбеков атындағы №9 мектеп-лицейі»
Қабылдау бөлімі :
+7(7252) 53-92-76
Есепші бөлімі:
+7(7252) 53-58-00
Нашар көрушілер
нұсқасы
17
май
2019

Оқушылар жетістіктері

Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 1 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ХАЛЫҚАРАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

7

Амангельды Даниал

Истыкулова Б.К


"Кубок Барыса" на V Открытом Международном турнире по каратэ-до (түрлі байқау)

Қордай

2 орын

2

9 лицей

7

Амангельды Даниал

Истыкулова Б.К


ОҚО Каратэ-до Кёкушинкай 2 Матсутацу (түрлі байқау)

Қордай 

2 орын

3

9 лицей

7

Амангельды Даниал

Истыкулова Б.К


ОҚО Масутацу Ояма каратэ-до (түрлі байқау)

Қордай 

1 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 1 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (РЕСПУБЛИКАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

10

Касаева Айлана

Анартаева Г.У

отборочный тур Республиканского конкурса сочинений-эссе


Шымкент 

3 орын







Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 1 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ОБЛЫСТЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

7

Амангельды Диниял

Истыкулова Б.К


"Ұлы жеңіс" күніне арналған ашық турнир (түрлі байқау)

Шымкент 

3 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 1 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ҚАЛАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

7

Аликулова Жанна

Плыгунова Е.Н.

"Б.Тасмурзаев-биология"


Шымкент

2 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 2 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ХАЛЫҚАРАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

1

Айдар Инжу



в Международном турнире по худ№гимнастике "Akim Cup" (түрлі байқау)

Шымкент

1 орын

2

9 лицей

1

Айдар Инжу



в Международном турнире по худ.гимнастике "Akim Cup" (түрлі байқау)

Шымкент

2 орын

3

9 лицей

5

Усипов Ерасыл



ІV международного конкурса детей и юношеста  (түрлі байқау)

«ДАРЫН»

I степени     Дипломант

4

9 лицей

4

Абдибек Ақтілек 



ІV международного конкурса детей и юношеста  (түрлі байқау)

«ДАРЫН»

Диплом  Лауреата  ІІ 

5

9 лицей

4

Сабитқызы Қазына  



ІV международного конкурса детей и юношеста  (түрлі байқау)

«ДАРЫН»

Диплом Лауреата  ІІІ премии 


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 2 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (РЕСПУБЛИКАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

1

Айдар Інжу



худ.гимнастика "Дню независимости РК" (түрлі байқау)

Астана

1 орын

2

9 лицей

1

Айдар Інжу



худ.гимнастика "Дню независимости РК" (түрлі байқау)

Астана

3 орын

3

9 лицей

1

Айдар Інжу



открытый чемпионат "Айгөлек" по     худ.гимнастике (түрлі байқау)

Астана

3 орын

4

9 лицей

10

Керім Аружан

Сарибаева З


"Балаға мейірімді Қазақстан" республикалық балалар фестив.

Астана

сертификат

5

9 лицей

1

Айдар Інжу



"Клуба худ.гимнастики" (түрлі байқау)

Алматы 

1 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 2тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ОБЛЫСТЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

11фмк3

Ғабдулла Айбар

Темирова С..И.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

2

9 лицей

11фмк3

Абдумутал Абылыайхан

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

3

9 лицей

10фмк1

Мырзахмет Аружан

Темирова С. И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

4

9 лицей

10фмк1

Тулегенова Мерей

Темирова С. И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

5

9 лицей

10фмк4

Батырбек Аяжан

Нурмаханова Р. К


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

6

9 лицей

10фмк1

Шамғали Аружан

Темирова С. И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

7

9 лицей

9фмк1

Ордабекова Мадина

Нурмаханова Р .К


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

8

9 лицей

9фмк2

Болатқызы Жаннұр

Нурмаханова Р. К


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

9

9 лицей

9фмк2

Садуакас Зарина

Нурмаханова Р. К


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

10

9 лицей

9фмк2

Мамырбек Арайлым

Нурмаханова Р. К


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

11

9 лицей

9фмк3

Аманғелді Айғаным

Темирова С. И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

12

9 лицей

9фмк2

Асанов  Аққозы

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

13

9 лицей

9фмк2

Асылхан Нурсултан

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

14

9 лицей

9фмк2

Кенесбекова Айғаным

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

15

9 лицей

9фмк2

Батырша Айдана

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

16

9 лицей

9фмк2

Ергеш Ақмейір

Темирова С И


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

17

9 лицей

8хбк2

Уалиханова Сабина

Абдукадирова.Ж.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

18

9 лицей

8хбк1

Тастан Жасмин

Абдукадирова.Ж.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

19

9 лицей

7ка1

Сагиева Әмина

Мүсілім Ж. П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

20

9 лицей

7ка1

Оразгелді Аяжан

Мүсілім Ж. П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

21

9 лицей

7ка1

Нурбаева Аяна

Мүсілім Ж .П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

22

9 лицей

6ка2

Әзімхан Бекасыл

Садықбек И. А


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

23

9 лицей

6ка2

Қуралбаева Тогжан

Садықбек И. А


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

24

9 лицей

6кб

Ахметов Шахислам

Садықбек И. А


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

25

9 лицей

5ка3

Алтынбаев Али

Мүсілім Ж П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

26

9 лицей

5кб

Абдіхан Нурила

Мүсілім Ж П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

27

9 лицей

5ка3

Әбілмансур Олжас

Мүсілім Ж П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

28

9 лицей

5ка3

Исахан Алихан 

Мүсілім Ж П


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

29

9 лицей

6А1

Қурманбек Қасымжомарт

Чилингарова Г.Я.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

30

9 лицей

6А1

Бакаев Диас

Чилингарова Г.Я.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

31

9 лицей

6А1

Хамелюк Арина

Чилингарова Г.Я.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

32

9 лицей

6А1

Имангали Аружан  

Федулова М.С.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

33

9 лицей

Кочали Ясмин

Чилингарова Г.Я.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

34

9 лицей

Абдуганиев Аброрбек

Чилингарова Г.Я.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

35

9 лицей

5қа3

Қайнарбек  Данияр

Ақжолова А.Н.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

36

9 лицей

5қа2

Тайжанова Нурбек

Ақжолова А.Н.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

37

9 лицей

5қа2

Мусафирова Дамина

Ақжолова А.Н.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

38

9 лицей

6қә

Оразгелді Дастан 

Абдукадирова.Ж.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

39

9 лицей

6қа2

Тілесбек Ғазиз

Абдукадирова.Ж.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

40

9 лицей

1қа3

Алтыбай Томирис 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

41

9 лицей

1қа3

Ықыласбек Қасымбек 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

42

9 лицей

1қа3

Бегімбет Әсет

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

43

9 лицей

1қа3

Махамбет Ибраһим 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

44

9 лицей

1қа3

Орынбасар Кәусар

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

45

9 лицей

1қа3

Орынбасар Ақерке

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

46

9 лицей

1қа3

Қиясбек Бақдаулет

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

47

9 лицей

1қа3

Тұрғанбек Нұркелді

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

48

9 лицей

1қа3

Бекболат Илияс

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

49

9 лицей

1қа3

Нұрболатқызы Данелия 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

50

9 лицей

1қа3

Нұрмақан Абдурахмен

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

51

9 лицей

1қа3

Мадирай Досжан

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

52

9 лицей

1қа3

Саттар Динмухаммед 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

53

9 лицей

1қа3

Тасбулат Нұрасыл

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

54

9 лицей

1қа3

Исенбек Еркежан 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

55

9 лицей

1қа3

Маканбетова Аяжан

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

56

9 лицей

1қә

Абдусайдар Алинұр

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

57

9 лицей

1қә

Абдыхан Каникамал 

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

58

9 лицей

1қә

Бақытжан  Жәния 

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

59

9 лицей

1қә

Балтабай Амина 

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

60

9 лицей

1қә

Ғалымжанқызы Мадия  

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

61

9 лицей

1қә

Ғаниқызы Назерке 

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

62

9 лицей

1қә

Жантасова Жасмин

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

63

9 лицей

1қә

Колдасова Анель

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

64

9 лицей

1қә

Қасиет Диас 

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

65

9 лицей

1қә

Мырзабай Шұғыла

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

66

9 лицей

1қә

Нурмахан Айару

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

67

9 лицей

1қә

Рахманова Адина

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

68

9 лицей

1қә

Серік Дамилия

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

69

9 лицей

1қә

Сәбит Қазына

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

70

9 лицей

1қә

Серік Айзере

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

71

9 лицей

1қә

Шилдерхан Сымбат

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

72

9 лицей

1қә

Нарзульда Назерке

Салыбекова А.О.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

73

9 лицей

1қб

Оразгельді Айзере

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

74

9 лицей

1қб

Асарқызы Мерей 

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

75

9 лицей

1қб

Серікұлы Бекбосын

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

3

76

9 лицей

1қб

Сеилхан Інжу

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

77

9 лицей

1қб

Тұрсымбек Назым

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

78

9 лицей

1қб

Тоғатай Елдар

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

79

9 лицей

1қб

Акильтай Қымбат

Айдарова Г.А.


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

80

9 лицей

2қа1

Такен Нұрай

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

81

9 лицей

2қа1

Мурзакерім Нұрайым

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

82

9 лицей

2қа1

Зайни Мерей

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

83

9 лицей

2қа1

Әдібек Ақтілек

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

84

9 лицей

2қа1

Темірбек Ақжан 

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

85

9 лицей

2қа1

Орынбасар Мұхтархан

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

86

9 лицей

2қа1

Хажимухан Ұлдана

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

87

9 лицей

2қа1

Сулеймен Айя

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

88

9 лицей

2қа1

Каратаева Еңлік

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

89

9 лицей

2қа1

Берікұлы Әбілмансур

Мырзабекова А.Қ


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

2

90

9 лицей

1қа1

Лесбек Қазыбек

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

91

9 лицей

1қа1

Темірбек Айтахан

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

92

9 лицей

1қа1

Дощанов Арнұр

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

93

9 лицей

1қа1

Сакенқызы Сұлтанна

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

94

9 лицей

1қа1

Утемисов Нурислам

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

95

9 лицей

1қа1

Хамидов Мухамедали

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

96

9 лицей

1қа1

Ізәлі Марғұлан

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

97

9 лицей

1қа1

Серік Аймен

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

98

9 лицей

1қа1

Бұхарбай Бейбіт

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

99

9 лицей

1қа1

Абдразақ Амина

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

100

9 лицей

1қа1

Қойанбай Дінмұхамед

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

101

9 лицей

1қа1

Балықбек Нұрислам

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

102

9 лицей

1қа1

Есенғали Ұлбосын

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1

103

9 лицей

1қа1

Анарбек Іңкәр

Бектурова Л.Р


«Ақ желкен»  зияткерлик сайысы (түрлі байқау)

Шымкент

1


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 2 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ҚАЛАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

9

Сейілбек Асылзат

Маханбетова А.К


"Экология және балалар" зерттеу жұмысы бойынша (түрлі байқау)

Шымкент

I дәрежелі Диплом

2

9 лицей

8

Махсұт Салтанат

Маханбетова А.К


"Экология және балалар" зерттеу жұмысы бойынша (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

3

9 лицей

9

Мамырбек Арайлым

Маханбетова А.К


"Экология және балалар" зерттеу жұмысы бойынша (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

4

9 лицей

7

Абдукаримова Муниса

Маханбетова А.К


Экология (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

5

9 лицей

7

Кешубай Алихан

Маханбетова А.К


"Табиғат әлемі балалар көзімен" (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

6

9 лицей

7

Әлібек Әнель

Маханбетова А.К


Ұлттық сәндік-қолданбалы өнер  (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

7

9 лицей

7

Батырова Дина

Маханбетова А.К


Табиғат -айласы (түрлі байқау)

Шымкент

I дәрежелі Диплом

8

9 лицей

8

Сағындық Әсел

Маханбетова А.К


"Менің планетам" (түрлі байқау)

Шымкент

I дәрежелі Диплом

9

9 лицей

7

Шыңғыс Аружан

Маханбетова А.К


"Табиғат әлемі балалар көзімен" (түрлі байқау)

Шымкент

II дәрежелі Диплом

10

9 лицей

9

Жусипова Альнара

Байжуманова Б.М., Куспанова К.М., Панченко О.М.

"Мерейлі үштілдік пәндер олимпиадасы-Х"


Шымкент

сертификат

11

9 лицей

9

Жусипова Альнара

Панченко О.М.

"Мерейлі үштілдік пәндер олимпиадасы-Х" орыс тілі


Шымкент

3 орын

12

9 лицей

7

Торбай Беткул,Әлібек Анел, Батырова Диана

Муратова Ж.Ж.

"Өзін-өзі" тану пәні


Шымкент

3 орын

13

9 лицей

7

Кешубай Алихан

Нуржигитова Г.С.

"ASKER/ROBOTICKS" робототехника


Шымкент

сертификат

14

9 лицей

7

Торғалы Алма

Нуржигитова Г.С.

"ASKER/ROBOTICKS" робототехника


Шымкент

сертификат

15

9 лицей

9

Каплун Юрий

Тлеубаева А.Ж.

"ASKER/ROBOTICKS" робототехника


Шымкент

сертификат

16

9 лицей

5

Аймухаммед

Тлеубаева А.Ж.

"ASKER/ROBOTICKS" робототехника


Шымкент

сертификат

17

9 лицей

5

Абдуразакова  Сарифа



ҚР Президентінің «Болашаққа бағдар:Рухани жаңғыру» бағдарламасының «Туған жер» арнайы жобасы «Тәрбие және білім» кіші бағдарламасы аясында «Табиғат әлемі балалар көзімен» көркем өнер (түрлі байқау)

Шымкент

ІІІ дәрежелі Диплом


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 2 тоқсан жетістіктері (ИНТЕРНЕТ)












қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

халықаралық

республикалық

Мерзімі

Нәтижесі


1

9 лицей

10

Пак Кристина

Байжуманова Б.М.


казахский язык олимпиада

г.Алматы

Диплом 3 степени


2

9 лицей

10

Пак Кристина

Байжуманова Б.М.


казахский язык олимпиада

г.Алматы

Диплом 1 степени


3

9 лицей

5

Алипбай Данира 

Джаппаркулова Р.М.

 в ХХІ международной дистанционной олимпиаде по технологии



Диплом за 1 место


4

9 лицей

6

Исабаева Анэля 


в ХХІ международной дистанционной олимпиаде по изобразительному искусству



Диплом за 1 место


5

9 лицей

7

Ирискулов Шухрат 



  республиканского дистанционного интернет-конкурса «Ярмарка мастерства»


Диплом ІІ степени 


6

9 лицей

5

Шинибаева Зарина



республиканского дистанционного интернет-конкурса «Ярмарка мастерства»


Диплом ІІ степени 


7

9 лицей

6

Хегай Давид



республиканского дистанционного интернет-конкурса «Ярмарка мастерства»


Диплом І тепени


8

9 лицей

8

Шайырхан Аяжан



республиканского дистанционного интернет-конкурса «Ярмарка мастерства»


Диплом І степени


9

9 лицей

9

Дрозд Марина



республиканского дистанционного интернет-конкурса «Ярмарка мастерства»


Диплом ІІ степени



Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 3 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ХАЛЫҚАРАЛЫҚ)

қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

8фмқ1

Мусалимов Рамазан 

Анартаева Г.У.


"5 междунакродная научно-практическая конференция "Казахстан -Россия :наука без границ"

08.03.-10.03.2019 Алматы

Диплом       2 орын

2

9 лицей

8фмқ1

Еркін Әлия

Анартаева Г.У.


"5 междунакродная научно-практическая конференция "Казахстан -Россия :наука без границ"

08.03.-10.03.2019 Алматы

Диплом        2 орын

3

9 лицей

8фмқ1

Бопов Алиайдар

Анартаева Г.У.


"5 междунакродная научно-практическая конференция "Казахстан -Россия :наука без границ"

08.03.-10.03.2019 Алматы

Диплом       3 орын

4

9 лицей

7қа2

Тайжанова Табиғат 

Сугралиева Г


победитель  ІІ Международного конкурса центра развития «Be Clever» рисунков «Женский день – 8 марта» - (түрлі байқау)

Шымкент

диплом Істепени

5

9 лицей

3А1

Серкебаев  Қайсаржан

Тулепбергенова Г.Ш

Олимпиада для  2-4 классов по  формированию  читательских интересов  у     учащихся к  мировой  детской      классике (түрлі байқау)


17.02.2019

сертификат

6

9 лицей

3А1

Абдул   Фатах  Амирсейт

Тулепбергенова Г.Ш

Олимпиада для  2-4 классов по  формированию  читательских интересов  у     учащихся к  мировой  детской      классике (түрлі байқау)


17.02.2019

сертификат

7

9 лицей

3А1

Абдукаримова   Дарига

Сейітова  Ж.И

Олимпиада для  2-4 классов по  формированию  читательских интересов  у     учащихся к  мировой  детской      классике (түрлі байқау)


17.02.2019

сертификат

8

9 лицей

3А1

Иса   Дарина

Сейітова  Ж.И

Олимпиада для  2-4 классов по  формированию  читательских интересов  у     учащихся к  мировой  детской      классике (түрлі байқау)


17.02.2019

сертификат


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 3 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (РЕСПУБЛИКАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

9 лицей

10фм2

Лашкевич Милана

Каирбекова М.К.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

1 орын.

2

9 лицей

10фм3

Шакирова Эмилия

Каирбекова М.К.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

2 орын

3

9 лицей

9фм4

Турсын Анеля

Насырова Э.Х.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

2 орын

4

9 лицей

10 фм3

Шакирова Эмилия

Надралиева Г.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

3 орын

5

9 лицей

10 фм3

Лашкевич Милана

Надралиева Г.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

2 орын

6

9 лицей

10 фм2

Умарова Муштарий

Надралиева Г.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

3 орын

7

9 лицей

10 фм2

Хусанов Максат

Надралиева Г.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


Шымкент

3 орын

8

9 лицей

3А3

Сейдилле Рауан

Бондарева Т.Ю.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

3 орын

9

9 лицей

3А3

Султан Инжу

Бондарева Т.Ю.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

10

9 лицей

3А3

Гайратбекова Камила

Бондарева Т.Ю.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

11

9 лицей

3А3

Пернебай Алуа

Бондарева Т.Ю.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

12

9 лицей

3А3

Тойшы Жангирхан

Бондарева Т.Ю.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

13

9 лицей

Расулов Назим

Гладченко Л.В.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

1 орын.

14

9 лицей

Иса Дарина

Гладченко Л.В.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

15

9 лицей

Пак Данил

Гладченко Л.В.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

3 орын

16

9 лицей

3А2

Рустамова Орзу

Гладченко Л.В.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

17

9 лицей

3А2

Иващенко Элла

Гладченко Л.В.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

1орын

18

9 лицей

Абилова Илькнур

Аблаева Л.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

19

9 лицей

Мырзахметова Жасмин

Аблаева Л.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

20

9 лицей

Махамедова Ева

Аблаева Л.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

21

9 лицей

Алимхужаев Аброрбек

Аблаева Л.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

22

9 лицей

Агабеков Ернат

Аблаева Л.М.

"Ак бота"  түрлі байқау


25.10.2018

2 орын

23

9 лицей

3 "ҚА2"

Шамгали Каусар

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

3 орын

24

9 лицей

3 "ҚА2"

Кураш Бекмухаммед

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

3 орын

25

9 лицей

3 "ҚА2"

Сакенулы Сабыржан

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

3 орын

26

9 лицей

3 "ҚА2"

Куаныш Асылзат

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

3 орын

27

9 лицей

3 "ҚА2"

Бердикул Алижан

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

3 орын

28

9 лицей

3 "ҚА2"

Хамидова Арайлым

Белкешева М.Б

"Ак бота"  түрлі байқау


2019 ж

Диплом

29

9 лицей

11фм1

Жандаров Ә.

Онгарбаев М.С.


Байқау.

14-17.02.2019ж.

3 орын

30

9 лицей

6қб

Наушабек А.

Истыкулова Б.К.


Байқау.

21-24.02.2019ж.

3 орын.

31

9 лицей

6қә

Рахматулаев С.

Сулейменов Д.У.


Байқау.

Алматы қаласы. 2019ж.

1 орын.

32

9 лицей

8фмқ1

Бопов Алиайдар

Анартаева Г.У.


"Қазақстан болашағы-жастардын қолында"

09-10 02 2019 ж

Диплом "   1 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 3 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ОБЛЫСТЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

2

№9 лицей

7А2

Кенжаева  Аделя

Терещенко

Пушкинские чтения  түрлі байқау


2019 жыл

3 орын

3

№9 лицей

2"В"

Мамадаева Султан

Тулепбергенова  Г.Ш

 "Ақжелкен" түрлі байқау


2019 жыл

2 орын

4

№9 лицей

2қа1

Сүлеймен Айя

Мырзабекова А. Қ.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

1-орын

5

№9 лицей

2қа1

Әбдібек Ақтілек

Мырзабекова А. Қ.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

1-орын

6

№9 лицей

2қа1

Захарец Данияр

Мырзабекова А. Қ.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

1-орын

7

№9 лицей

2қа1

Абдихадиров Динмұханбет

Мырзабекова А. Қ.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

1-орын

8

№9 лицей

3қа1

Пернебек Алина

Дуисебаева А.Б

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

2-орын

9

№9 лицей

3қа1

Тулеш Марлен

Дуисебаева А.Б

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

3-орын

10

№9 лицей

3қа2

Шамғали Кәусар

Белкешева М.Б

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

2-орын

11

№9 лицей

4қб

Мырзатай Әдемі

Мусабаева М.С

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018 жыл

2-орын

12

№9 лицей

3қа1

Пернебек Алина

Дуисебаева А.Б

"Жас Ұлан" бірығай балалар ұйымы


2019 жыл

"Алтын жұлдыз" медалі

13

№9 лицей

3қа2

Қуаныш Асылзат

Белкешева М.Б

"Жас Ұлан" бірығай балалар ұйымы


2019 жыл

"Алтын жұлдыз" медалі

14

№ 9 лицей

10фмк1

Елібай Аяулым

Сарибаева Зулфия

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

15

№ 9 лицей

6қа1 

Нұралы Нұрдаулет

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

16

№ 9 лицей

6қа2

Жантасов Айтөре

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

17

№ 9 лицей

5қа3

Саламатов Нұрасыл

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

18

№ 9 лицей

7қа2

Қабыл Ұланбек

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

19

№ 9 лицей

5қб

Әбдіхан Нурилла

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

20

№ 9 лицей

5қа3

Бахытұлы Жансері

Кадирбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

21

№ 9 лицей

5қа1

Сержанқызы Балнұр

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

І орын, Диплом

22

№ 9 лицей

5қа1

Артықбаев Абылай

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

23

№ 9 лицей

5қа1

Болысбек Арнұр

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

24

№ 9 лицей

5қа1

Әлімжан Айсель

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

25

№ 9 лицей

7қа1

Нұрбаева Аяна

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

26

№ 9 лицей

7қа1

Ережеп Аружан

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

27

№ 9 лицей

5қә

Орынтай Аяулым

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

28

№ 9 лицей

5қа1

Өмірзақова Амина

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

29

№ 9 лицей

5қә

Құлжабай Ален

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

30

№ 9 лицей

6қә

Куралбаева Даяна

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

31

№ 9 лицей

5қа1

Жұмабек Нұрасыл

Шалданбаева А.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІІ орын, Диплом

32

№ 9 лицей

7қа3

Елшібек Алуа

Пошатаева Г.

"Самұрық" зияткерлік сайысы


2018

ІІ орын, Диплом

33

№9 лицей

команда

волейбол

Ижанов Қ.Ж.


байқау

Шымкент 2019ж.

2 орын

34

№9 лицей

команда

волейбол

Курбанбекова З.М.


байқау

Шымкент 2019ж.

2 орын

35

№9 лицей

команда

волейбол

КоноплевА.Ф.


байқау

Шымкент 2019ж.

2 орын

36

№9 лицей

команда

волейбол

Асланов З.А.


байқау

Шымкент 2019ж.

2 орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 3 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ҚАЛАЛЫҚ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

№9 лицей

10 фм1

Фоминых София

Надралиева Г.М.

Предметная олимпиада по русскому языку и литературе


Шымкент

3 орын

2

9 лицей

11фм3

Мадихан Султан

Тлеубаева А.Ж.

Республикалық олимпиаданың III кезеңінде


Шымкент

Диплом III дәрежелі

3

9 лицей

8фм2

Якуев Артур

Торемуратова Л.Х

Республикалық олимпиаданың II кезеңінде


Шымкент

Диплом II дәрежелі

4

9 лицей

8фм1

Филиппенко Артем

Ильина С.В.

Республикалық олимпиаданың II кезеңінде


Шымкент

Диплом I дәрежелі

5

9 лицей

8 фмк1

Әзімхан Ерасыл

Әлжанов Н.Н.


НЗМ "Steam -болашақ білімі"

ақпан айы

сертификат

6

9 лицей

8 фмк1

Бопов Алиайдар

Әлжанов Н.Н.


НЗМ "Steam -болашақ білімі"

ақпан айы

сертификат

7

9 лицей

11фмк1

Боранбай Аружан

Жандарбекова М.Ж

Республикалық олимпиаданың III кезеңі



1 орын

8

9 лицей

11фм1

Мансурова Адель

Шукурова Д.Р.

Республикалық олимпиаданың III кезеңі



2 орын

9

9 лицей

6қб

Наушабек А.

Истыкулова Б.К.


байқау

02-03.02.2019ж.

1 орын

10

9 лицей

Режеп М.

Жакыпов Б.А.


байқау

Шымкент қаласы 2019ж.

2 орын

11

9 лицей

команда

шахмат

Ижанов Қ.Ж.


байқау

Шымкент қаласы 2019ж.

3 орын

12

9 лицей

команда

шахмат

Онгарбаев М.С.


байқау

Шымкент қаласы 2019ж.

3 орын

13

9 лицей

8фм4

Абдуразаков Амаль

Плыгунова Е.Н.

Городская предметная олимпиада по химии



II орын

14

9 лицей

8 фм1

Бектемисова Адель

Надралиева Г.М.

предметная олимпиада по русскому языку и литературе



2 орын

15

9 лицей

9 фмк2

Жолдас Толғанай

Айдосова Ш.

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен


2019ж

Мадақтама

17

9 лицей

8 фмк

Сағындық Әсел

Нугайбаева А.

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен


2019ж.

І дәрежелі диплом

18

9 лицей

10 фмк

Тоқсанбай Аружан

Байжанова Д.

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен


2019ж.

ІІ дәрежелі диплом

19

9 лицей

11 фмк1

Таңатар Шахиризада

Куатбаева Э.

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен


2019ж.

ІІ дәрежелі диплом

20

9 лицей

9 фмк2

Садуақас Зарина

Айдосова Ш.

"Ақ желкен" линг.зиятк. олимп


2019ж.

І орын диплом

21

9 лицей

9 фмк2

Мамырбек Арайлым

Айдосова Ш.

"Ақ желкен" линг.зиятк. олимп


2019ж.

ІІІ орын диплом

22

9 лицей

9 фмк2

Болатқызы Жаннұр

Айдосова Ш.

"Ақ желкен" линг.зиятк. олимп


2019ж.

ІІ орын диплом

23

9 лицей

10

Касымова  Зиеда

Джумабекова  А.А

Қалалық  пән  олимпиадасы


2019

ІІІ Дәрежелі  дипллом

24

9 лицей

10

Нұрханова Т

Джумабекова  А.А

Жырлайды жүрек  байқауы


2019

Мадақтама

25

9 лицей

4ҚӘ

Қасиет Нұрай

Пернебекова А. М


Сиқырлы сандар

2019 жыл


26

9 лицей

1"ҚА1"

Бұхарбай Бейбіт

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

27

9 лицей

1"ҚА1"

Темірбек Айтахан

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

28

9 лицей

1"ҚА1"

Есенғали Ұлбосын

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

29

9 лицей

1"ҚА1"

Қойанбай Дінмұхамед

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

30

9 лицей

1"ҚА1"

Абдразақ Амина

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

31

9 лицей

1"ҚА1"

Серік Айлин

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

32

9 лицей

1"ҚА1"

Ізәлі Марғұлан

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

33

9 лицей

1"ҚА1"

Хамидов Мухамедали

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

34

9 лицей

1"ҚА1"

Сакенқызы Сұлтанна

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

35

9 лицей

1"ҚА1"

Дощанов Арнұр

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

36

9 лицей

1"ҚА1"

Лесбек Қазыбек

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

37

9 лицей

1"ҚА1"

Балқыбек Нұрислам

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

38

9 лицей

1"ҚА1"

Анарбек Іңкәр

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын

39

9 лицей

1"ҚА1"

Утемисов Нурислам

Бектурова Л.Р

"Ақ желкен" лингвистикалық зияткерлік олимпиадасы


2019ж

1-орын


Ө.А. Жолдасбеков атындағы №9 лицейінің 3 тоқсан бойынша оқушылар жетістіктері (ИНТЕРНЕТ)










қ/с

Мектебі

Сыныбы

Оқушының аты-жөні

Жетекшісі

Олимпиада

Ғылыми жоба

Мерзімі

Нәтижесі

1

№9 лицей

9 фмк2

Мамырбек Арайлым

Әлжанов Н.Н.

Санкт Петербург олимпиадасы


қаңтар айы, 2019

 I дәрежелі диплом

2

№9 лицей

8фм4

Абдуразаков Амаль

Плыгунова Е.Н.

Республиканская Национальная Интернет Олимпиада по химии


03.02.2019

Диплом III степени

3

№9 лицей

8фм4

Абдуразаков Амаль

Абишева А.С.

Международная интернет-олимпиада "Фоксфорда"


16.01.2019

Диплом I степени

4

№9 лицей

6қа3

Шәріпбек Бақыт

Бейсенбаева Айнур

Республикалық Ұлттық Интернет олипиада


2019

І дәрежелі Диплом

5

№9 лицей

7

Айтуарова Аида

Лауланбекова З.Е

NIO KZ


28.02.2019

2 дәрежелі

6

№9 лицей

7

Біләлсилман Торбай 

Лауланбекова З.Е

NIO KZ


25.02.2019

3 дәрежелі

7

№9 лицей

7

Нұрай Оралбай 

Наушабаева Д.С

NIO KZ


18.03.2019

1 дәрежелі

8

№9 лицей

7

Ордабекова Мадина

Наушабаева Д.С

NIO KZ


18.03.2019

1 дәрежелі

9

№9 лицей

7

Сейлбекова Дана

Наушабаева Д.С

NIO KZ


18.03.2019

1 дәрежелі

10

№9 лицей

7

Құлбек Абылайхан

Наушабаева Д.С

NIO KZ


18.03.2019

1 дәрежелі

11

№9 лицей

7

Қоблан Жаннур

Наушабаева Д.С

NIO KZ


20.03.2019

3 дәрежелі

12

№9 лицей

7

Исабекова Жұлдызай 

Ерескенова Э.О

NIO KZ


12.03.2019

2 дәрежелі

13

№9 лицей

7

Бижігіт Алия

Ерескенова Э.О

NIO KZ


19.03.2019

1 дәрежелі

14

№9 лицей

7

Исакова Салтанат

Ерескенова Э.О

NIO KZ


19.03.2019

1 дәрежелі

15

№9 лицей

7

Оспанова Ақбота

Ерескенова Э.О

NIO KZ


19.03.2019

1 дәрежелі

16

№9 лицей

7

Берікова Ардақ

Ерескенова Э.О

NIO KZ


19.03.2019

1 дәрежелі

17

№9 лицей

7

Шрақбай Қайыржан

Маханбетова А.К

NIO KZ


12.01.2019

1 дәрежелі

18

№9 лицей

7

Исрайл Заңғар

Маханбетова А.К

NIO KZ


12.01.2019

2 дәрежелі

19

№9 лицей

7

Оразбай Абылайхан

Маханбетова А.К

NIO KZ


13.01.2019

1 дәрежелі

20

№9 лицей

7

Әбдібай Нариман

Маханбетова А.К

NIO KZ


14.01.2019

1 дәрежелі

21

№9 лицей

7

Саламатов Ерасыл

Маханбетова А.К

NIO KZ


14.01.2019

1 дәрежелі

22

№9 лицей

7

Шрақбай Қайыржан

Маханбетова А.К

NIO KZ


12.01.2019

3 дәрежелі

23

№9 лицей

7

Тұрғанбай Бекасыл

Маханбетова А.К

NIO KZ


07.02.2019

1 дәрежелі

24

№9 лицей

7

Нұрғалиқызы Ұлсынай

Маханбетова А.К

NIO KZ


07.02.2019

1 дәрежелі

25

№9 лицей

7

Әділхан Балауса

Маханбетова А.К

NIO KZ


31.01.2019

1 дәрежелі

26

№9 лицей

7

Нұралы Нұрдаулет

Маханбетова А.К

NIO KZ


31.01.2019

1 дәрежелі

27

№9 лицей

7

Бақбергенов Арнұр

Маханбетова А.К

NIO KZ


31.01.2019

1 дәрежелі

28

№9 лицей

7

Сағындық Айару

Маханбетова А.К

NIO KZ


31.01.2019

1 дәрежелі

29

№9 лицей

7

Ерханқызы Еркежан

Маханбетова А.К

NIO KZ


25.01.2019

1 дәрежелі

30

№9 лицей

7

Байжанұлы Мадихан

Маханбетова А.К

NIO KZ


25.01.2019

1 дәрежелі

31

№9 лицей

7

Бөрібай Балауса

Маханбетова А.К

NIO KZ


25.01.2019

1 дәрежелі

32

№9 лицей

7

Юсупова Ұлдана

Маханбетова А.К

NIO KZ


24.01.2019

1 дәрежелі

33

№9 лицей

7

Серибаев Арсен

Маханбетова А.К

NIO KZ


24.01.2019

1 дәрежелі

34

№9 лицей

7

Тұрғын Бекасыл

Маханбетова А.К

NIO KZ


24.01.2019

3 дәрежелі

35

№9 лицей

7

Сағындық Айару

Маханбетова А.К

NIO KZ


17.01.2019

1 дәрежелі

36

№9 лицей

7

Руслан Көркем

Маханбетова А.К

NIO KZ


17.01.2019

1 дәрежелі

37

№9 лицей

7

Ермахан Жансезім

Маханбетова А.К

NIO KZ


17.01.2019

1 дәрежелі

38

№9 лицей

7

Ермахан Жансезім

Маханбетова А.К

NIO KZ


17.01.2019

2 дәрежелі

39

№9 лицей

7

Тұрғанбай Аңсаған

Маханбетова А.К

NIO KZ


17.01.2019

3 дәрежелі

40

№9 лицей

7

Бердібай Жансая

Маханбетова А.К

NIO KZ


14.01.2019

1 дәрежелі

41

№9 лицей

7

Мажитбеков Жанарыс

Маханбетова А.К

NIO KZ


14.01.2019

1 дәрежелі

42

№9 лицей

7

Исмаил Марлен

Маханбетова А.К

NIO KZ


13.01.2019

1 дәрежелі

43

№9 лицей

9фмк2

Жолдас Толғанай

Айдосова Ш.

Ұлттық интернет олимп.


18.02.2019ж.

І дәрежелі диплом

44

№9 лицей

7 қа3

Жанұзақ Алма

Халбаева Г.

"Үздік эссе"


ақпан 2019ж.

ІІ дәрежелі диплом

45

№9 лицей

5 қа1

Белесова Мерей

Есимбекова А.

Ұлттық интернет олимп.


20.02.2019ж

І дәрежелі диплом

46

№9 лицей

9-сынып

Аян   Муханов

Адильбекова   Б.Т

NIO KZ


27.02.2019

ІІ дәрежелі   диплом

47

№9 лицей

9-сынып

Эльвина  Кенжаева

Адильбекова   Б.Т

NIO KZ


27.02.2019

І  дәрежелі   диплом

48

№9 лицей

9-сынып

Алина  Иманғали

Адильбекова   Б.Т

NIO KZ


27.02.2019

І  дәрежелі   диплом

49

№9 лицей

9-сынып

Эльвина  Кенжаева

Адильбекова   Б.Т

NIO KZ


27.02.2019

І  дәрежелі   диплом

50

№9 лицей

10-сынып

Ахрор  Шабдраймов

Байжуманова  Б.М

NIO KZ


12.02.2019

І  дәрежелі   диплом

51

№9 лицей

5-сынып

Мадина  Абдуфатах

Сумхаева  Ш.У

NIO KZ


13.03.2019

І  дәрежелі   диплом

52

№9 лицей

5-сынып

Алина Абайқызы

Сумхаева  Ш.У

NIO KZ


13.03.2019

І  дәрежелі   диплом

53

№9 лицей

5-сынып

Алинур Абузарова

Сумхаева  Ш.У

NIO KZ